Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Nabór na wolne stanowisko

14 kwietnia, 2021

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - inspektora w Referacie Inwestycji, Remontów i Zarządzania Drogami Urzędu Miasta Radzionków.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.