Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Nadanie patronatu Antoniego Piechniczka Szkole Mistrzostwa Sportowego

16 listopada, 2022

SMS15 listopada w Centrum Kultury „Karolinka” swój Jubileusz 5–lecia świętowała radzionkowska Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Z tej okazji odbyły się uroczystości, podczas których szkole nadano oficjalnie patronat Antoniego Piechniczka – trenera i selekcjonera, który dwukrotnie awansował z reprezentacją Polski na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej (1982 i 1986) zdobywając jednocześnie na Mundialu w Hiszpanii trzecie miejsce.

W tym samym dniu przedstawiciele Stowarzyszenia Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków przekazali na ręce Pani Dyrektor Hanny Blachy sztandar. W uroczystościach wzięli udział między innymi przedstawiciele radzionkowskiego samorządu, powiatu tarnogórskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego.

 

SMS

 

SMS

 

SMS

 

SMS

SMS

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).