Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego

Nagrody za wysokie wyniki sportowe

04 stycznia, 2021

Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznawanie nagród za wysokie wyniki sportowe. Wnioski można składać do 28 lutego 2021 r. w Urzędzie Miasta Radzionków.

Nagrody przyznawane będą za wyniki sportowe osiągnięte w okresie 1 stycznia - 31 grudnia 2020 roku. Przyznanie nagród nastąpi do 15 kwietnia 2021 roku. Na gratyfikacje mają szansę zawodnicy, będący mieszkańcami Radzionkowa, którzy osiągnęli wysokie wyniki indywidualnie lub zespołowo w turniejach krajowych lub międzynarodowych rozgrywanych w dyscyplinach sportowych olimpijskich lub paraolimpijskich.

Wszelkich informacji w przedmiotowej sprawie udziela Referat Promocji Miasta i Aktywności Społecznej (II piętro, pokój 19) tel. (32) 388-71-45.

Wniosek

Uchwała

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.