Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Nagrody za wysokie wyniki sportowe

21 grudnia, 2020

Informujemy o możliwości składania wniosków o przyznawanie nagród za wysokie wyniki sportowe. Wnioski można składać od 2 stycznia - 28 lutego 2021 r. w Urzędzie Miasta Radzionków.

Nagrody przyznawane będą za wyniki sportowe osiągnięte w okresie 1 stycznia - 31 grudnia 2020 roku. Przyznanie nagród nastąpi do 15 kwietnia 2021 roku. Na gratyfikacje mają szansę zawodnicy, będący mieszkańcami Radzionkowa, którzy osiągnęli wysokie wyniki indywidualnie lub zespołowo w turniejach krajowych lub międzynarodowych rozgrywanych w dyscyplinach sportowych olimpijskich lub paraolimpijskich.

Wszelkich informacji w przedmiotowej sprawie udziela Referat Promocji Miasta i Aktywności Społecznej (II piętro, pokój 19) tel. (32) 388-71-45.

Wniosek

Uchwała
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).