Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Nakręć się na przyszłość!

27 lipca, 2023

NetflixMasz między 18 a 26 lat? Praca w branży filmowej czeka na Ciebie! Jeśli chcesz sprawdzić, na czym polega praca przy produkcji filmu lub serialu, weź udział w dwudniowych warsztatach „Nakręć się na przyszłość!” organizowanych przez KIPA i Netflix.

Aby zgłosić się do projektu, wypełnij ankietę i nagraj 2-minutowy film, w którym opowiesz nam o sobie oraz o swoich marzeniach, i dlaczego chcesz pracować w filmie.

Dla nas nie ma znaczenia, skąd jesteś i jakie masz umiejętności. Pracę w filmie może znaleźć każdy, bo każdy z ponad 100 zawodów filmowych wymaga innych predyspozycji. Daj sobie szansę, wypełnij ankietę zgłoszeniową i załącz do niej nagrany film i zgłoś chęć udziału w bezpłatnych warsztatach!

Do udziału w warsztatach zostanie zaproszonych 140 osób z 7 województw, które poznają podstawowe reguły produkcji audiowizualnej oraz rodzaje zawodów filmowych. W branży filmowej pracują nie tylko reżyserzy, aktorzy, scenarzyści i producenci. Dzięki warsztatom sprawdzisz, jakie zawody filmowe są w zasięgu ręki — aby je wykonywać, należy jedynie odpowiednio się przeszkolić i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Warsztaty w województwie śląskim organizowane we współpracy z Instytucją Filmową Silesia Film odbędą się, w dniach 26 i 27 sierpnia, w Katowicach.
Spośród uczestników warsztatów wyłonimy 21 osób, po 3 z każdego województwa, które zostaną zaproszone do udziału w plenerach Film Spring Open w dniach 10-19 października w Krakowie. W ramach plenerów pod skrzydłami mentorów zrealizujecie swoje pierwsze krótkie filmy, których tematem będzie praca na planie filmowym.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wszystkie informacje o projekcie oraz dostęp do ankiety znajdziecie na stronie www.kipa.pl.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).