Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Naprawa nawierzchni pod mostem na ul. Zejera

27 lutego, 2024

Na spotkaniu z PKP, które odbyło się w dniu 19 lutego, ustalono, że po dokonaniu niezbędnej naprawy jezdni w okolicach wiaduktu na ul. Zejera, począwszy od dnia 21 lutego ruch samochodowy pod wiaduktem zostanie otwarty. Wbrew tym ustaleniom, PKP udrożniło ruch pod wiaduktem jeszcze w dniu spotkania, bez dokonania zadowalającej naprawy nawierzchni. Po licznych interwencjach Urzędu Miasta Radzionków, PKP zdecydowało się naprawić nawierzchnię, przesyłając do Urzędu komunikat następującej treści:

„W związku z kolejnymi uszkodzeniami nawierzchni tymczasowej pod wiaduktem kolejowym w ciągu ulicy Zejera, w dniu 28 lutego 2024 (w środę) od godz. 7:30 wprowadzimy całodobowe zamknięcie drogi pod wiaduktem na wykonanie nowej nawierzchni. Zamknięcie potrwa do piątku, 1 marca 2024 do godz. 17:00.

Planowane do wykonania prace:
- demontaż zniszczonej nawierzchni
- ułożenie płyt drogowych na podsypce z betonu
- uzupełnienie punktowych miejsc betonem zbrojonym wylewanym na mokro”.

W związku z powyższym prosimy o stosowanie się do oznakowania drogowego obowiązującego w tych dniach.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).