Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Naprawa przejazdu kolejowego na ul. Nieznanego Żołnierza

10 czerwca, 2020

Informujemy, że w dniach 11 - 25 czerwca br. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach, prowadzić będzie roboty związane z naprawą przejazdu kolejowego na ul. Nieznanego Żołnierza. Ze względu na etapowe prowadzenie robót wykonawca wprowadzać będzie stosowne zmiany organizacji ruchu. Prosimy o stosowanie się do ww. zmian i zachowanie szczególnej ostrożności.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).