Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Nieczynny GPSZOK

30 grudnia, 2022

W dniach od 31 grudnia 2022 r. do 15 stycznia 2023 r. GPSZOK będzie nieczynny w związku z działaniami porządkowymi oraz wprowadzaniem nowego systemu informatycznego.

Nowy system informatyczny usprawni przyjmowanie odpadów selektywnych w GPSZOK. Jednak, aby z niego skorzystać niezbędnym elementem będzie posiadanie przez mieszkańca karty, która jest przypisywana do danej nieruchomości. Karty wydawane są przez Referat Gospodarki Odpadami przy ul. Kużaja 17, tel. 32/388-71-62.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).