Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny

Nieczynny Punkt Konsultacyjny Programu “Czyste Powietrze”

04 lipca, 2024

NieczynneInformujemy, że w dniach od 15 do 29 lipca br. Punkt Konsultacyjny Programu Czyste Powietrze będzie nieczynny z powodu urlopu.

W związku z tym, zapraszamy osoby zainteresowane złożeniem wniosku od dnia 8 lipca do 12 lipca codziennie w godzinach pracy urzędu po uprzednim umówieniu się  pod numerem telefonu 32 388-71-59.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.