Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Nieruchomość do wydzierżawenia

06 czerwca, 2023

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nr 18/2023, obejmującego część nieruchomości, położonej w Radzionkowie przy ul. Wandy, przeznaczonej do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej.

Informacji na temat wykazu Nr 18/2023 udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23.

Wykaz 18/2023
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).