Środa, 22 marca 2023r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Nieruchomość do wydzierżawienia

06 września, 2022

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 na okres 21 dni, tj. od dnia 6.09.2022r. do dnia 27.09.2022r. wykazu nr 26/2022, obejmującego część nieruchomości, położonej w Radzionkowie w rejonie ul. Nieznanego Żołnierza, przeznaczonej do wydzierżawienia na czas oznaczony do lat trzech w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.

Wykaz 26/2022
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).