Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Nieruchomość do wydzierżawienia

18 lipca, 2023

informacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 na okres 21 dni, tj. od dnia 18.07.2023r. do dnia 08.08.2023r. wykazu nr 32/2023, obejmującego części nieruchomości, położonych w Radzionkowie przy ul. Śródmiejskiej, w rejonie ulicy Saperów oraz ulicy M. Dąbrowskiej - Nieznanego Żołnierza, przeznaczonych do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 32/2023
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).