Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Nieruchomości do wydzierżawienia

21 lutego, 2023

WykazBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń wykazu nr 3/2023, obejmującego części nieruchomości, położonych w Radzionkowie w rejonie ul. Wiosennej oraz w rejonie ul. Lipoka- Saperów, przeznaczonych do wydzierżawienia na czas oznaczony do lat trzech w drodze bezprzetargowej.

Informacji na temat wykazu Nr 3/2023 udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23.

Wykaz 3/2023
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).