Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Nieruchomości do wydzierżawienia

16 maja, 2023

informacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 na okres 21 dni, tj. od dnia 16.05.2023r. do dnia 06.06.2023r. wykazu nr 16/2023, obejmującego część nieruchomości, położonej w Radzionkowie przy ul. Artylerzystów, przeznaczonej do wydzierżawienia na czas oznaczony do lat trzech w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 16/2023
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).