Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Nieruchomości do wydzierżawienia

19 marca, 2024

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42 na okres 21 dni, tj. od dnia 19.03.2024 r. do dnia 09.04.2024 r. wykazu nr 19/2024, obejmującego nieruchomość, położoną w Radzionkowie przy ul. Wandy, przeznaczoną do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej oraz wykazu nr 21/2024, obejmującego nieruchomość, położoną w Radzionkowie w rejonie ul. Knosały, przeznaczoną do wydzierżawienia na czas oznaczony do lat trzech w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 19/2024

Wykaz nr 21/2024
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).