Piątek, 1 marca 2024r. | Imieniny: Antoniny, Radoslawa, Dawida
Pokaż menu

Nieruchomości do wydzierżawienia

07 lipca, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków na okres od dnia 07.07.2020r. do dnia 28.07.2020r. wykazu nr 17/2020, obejmującego części nieruchomości, położonych w rejonie Marii Dąbrowskiej – Nieznanego Żołnierza, przy północnej granicy Gminy Radzionków, przy ul. Księżogórskiej oraz w rejonie Placu Letochów w Radzionkowie, stanowiących własność Gminy Radzionków, przeznaczonych do wydzierżawienia na czas oznaczony do trzech lat w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 17/2020

 

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta Radzionków na okres od dnia 07.07.2020r. do dnia 28.07.2020r. wykazu nr 18/2020, obejmującego części nieruchomości, położonej w Radzionkowie w rejonie ul. Skotnickiej, stanowiącej własność Gminy Radzionków, przeznaczonej do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 18/2020
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).