Wtorek, 29 kwietnia 2025r. | Imieniny: Rity, Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Nieruchomości do wydzierżawienia

19 maja, 2020

Burmistrz Miasta Radzionków informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta wykazu nr 11/2020, obejmującego części nieruchomości, położonych w Radzionkowie przy ul. Piwnej, ul. Saperów, ul. Lotników, ul. W. Sikorskiego oraz ul. Zejera, stanowiących własność Gminy Radzionków, przeznaczonych do wydzierżawienia na czas nieoznaczony w drodze bezprzetargowej.

Wykaz nr 11/2020




Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).