Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty
Pokaż menu

Nieruchomości na sprzedaż

25 stycznia, 2021

InformacjaBURMISTRZ MIASTA RADZIONKÓW informuje, że zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż części niezabudowanej nieruchomości, położonej w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej, Województwo Śląskie - Powiat Tarnogórski. Do sprzedaży przeznaczona jest część niezabudowanej nieruchomości obejmującej działkę o nr 2010/30 a.m. 20 o powierzchni 542 m2 zapisaną w księdze wieczystej KW Nr GL1T/00048480/5 Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach. Nr jednostki rejestrowej G.3934, działka położona w Radzionkowie przy ul. Nałkowskiej.

Przetarg odbędzie się 26 lutego 2021 roku o godz. 10:00, w Urzędzie Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, pokój nr 8.

Ogłoszenie o przetargu

 

BURMISTRZ MIASTA RADZIONKÓW informuje, że zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości, położonej w rejonie ul. Szymały w Radzionkowie, Województwo Śląskie - Powiat Tarnogórski. Do sprzedaży przeznaczona jest niezabudowana nieruchomość obejmująca działkę o nr 2289/62 a.m. 1 o powierzchni 165 m2 zapisaną w księdze wieczystej KW Nr GL1T/00037905/1 Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach. Nr jednostki rejestrowej G.3324, położona w Radzionkowie w rejonie ul. Szymały.

Przetarg odbędzie się 26 lutego 2021 roku o godz. 09:00, w Urzędzie Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, pokój nr 8.

Ogłoszenie o przetargu
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).