Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Nieruchomości na sprzedaż

22 września, 2020

 Ogłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 usytuowanego w budynku położonym w Radzionkowie przy ul. Śródmiejskiej 1D wraz ze sprzedażą ułamkowej niewydzielonej części gruntu, link do BIP.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków o piątych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych działek gruntu w rejonie ul. M. Dąbrowskiej w Radzionkowie, link do BIP.

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Radzionków o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu przy ul. M.Dąbrowskiej, link do BIP.

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).