Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Niezabudowana działka na sprzedaż

08 listopada, 2022

InformacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej przy ul. Wawelskiej w Radzionkowie, Województwo Śląskie – Powiat Tarnogórski, działka nr 2128/47 objęta księgą wieczystą KW nr GL1T/00050282/4 Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach.

Przetarg na sprzedaż ww. działki odbędzie się w dniu 9 grudnia 2022 roku o godz. 09.00 w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, pokój nr 8.

OGŁOSZENIE
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).