Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Nordic Walking dla seniorów

23 czerwca, 2020

Stowarzyszenie "Cidry Lotajom" informuje, że już w najbliższy czwartek w ramach programu NORDIC WALKING PLUS odbędą się pierwsze zajęcia dla seniorów (50+).
Program realizowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking a wykonawcą są instruktorzy Stowarzyszenia "Cidry Lotajom". Zajęcia będą się odbywały w każdy czwartek o godzinie 10:00 na Księżej Górze (zbiórka na parkingu przy budynku Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej).
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).