Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Nordic Walking PLUS i Bier Kije i Ciś na Księżo Góra

17 czerwca, 2020

Stowarzyszenie "Cidry Lotajom" wznowiło wspólne treningi na świeżym powietrzu. W okresie letnio-jesiennym na terenie Radzionkowa prowadzone będą darmowe zajęcia w ramach akcji Nordic Walking Plus - Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking oraz czwarta już edycja Bier Kije i Ciś. Zajęcia w ramach pierwszego programu będą się odbywać na terenie Ogrodu Botanicznego w każdy czwartek począwszy od 25.06 godz.10:00 (zbiórka przy budynku ogrodu), zaś zajęcia w ramach Bier Kije i Ciś wystartują w miesiącach wakacyjnych w każdy poniedziałek godz. 19:00 i czwartek godz. 19:30.

Stowarzyszenie prowadzi również zajęcia biegowe dla najmłodszych oraz dorosłych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem lub doskonalić umiejętności treningu biegowego.

W każdą środę z Placu Letochów o godzinie 18:00 rusza również szosowy amatorski peleton do którego zapraszamy fanów dwóch kółek.

Informacje o zajęciach znajdują się na fanpageu
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).