Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Nowelizacja ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie

25 maja, 2023

W związku z nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, w środę, 24 maja, w Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR odbyło się szkolenie w tym zakresie. Tematem wiodącym była procedura "Niebieskiej Karty" służąca dokumentowaniu faktów związanych z przemocą. W szkoleniu udział wzięli m.in. członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego, działających przy nim grup roboczych, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radzionkowie.

 

REAGUJ, PRZEMOC NIE SKOŃCZY SIĘ SAMA
NIEBIESKA LINIA 800 12 00 02
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).