Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Nowości wydawnicze w radzionkowskiej bibliotee

24 lipca, 2023

Miejska Biblioteka Publiczna w Radzionkowie otrzymała dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W ramach dofinansowania Biblioteka zakupi i zapewni zdalny dostęp do kolejnych nowości wydawniczych. Już wkrótce oferta MBP wzbogaci się o nowe e-booki, audiobooki oraz synchrobooki.
Wśród nowo nabytych tytułów znajdziemy m.in.: „Paradise” G. Gargaś,  „Grzęzawisko” P. Żarskiego, „Sekret pielęgniarki” A. Skenandore, „Malarkę wiosennych łąk” J. Szarańskiej oraz „Błyski w mroku” S. Willingham.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 to kolejna edycja programu, który ma na celu wzmacnianie polskiego czytelnictwa. Kwota tegorocznego dofinansowania dla radzionkowskiej Biblioteki wyniosła 10 769 złotych.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).