Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Nowy Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego

05 sierpnia, 2021

MPZPInformujemy, że z dniem 5 sierpnia 2021 r. wszedł w życie nowy Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Radzionków, z wyłączeniem terenu w rejonie ulic Staszica i Świętego Wojciecha. (Uchwała Rady Miasta Radzionków Nr XXX/312/2021). Nowy plan objęty jest Rozstrzygnięciem Nadzorczym Wojewody Śląskiego w zakresie niektórych ustaleń tekstowych i graficznych planu.

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego
Rozstrzygnięcie nadzorcze

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.