Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Nowy rok szkolny coraz bliżej

30 sierpnia, 2023

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Tyty są przygotowane i czekają już w szkołach na pierwszoklasistów.

Przypominamy, że uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej Nr 1 rozpoczną zajęcia w nowym miejscu - w murach byłej Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Zamkowa Szkoła”. Do dyspozycji dzieci będzie więcej sal lekcyjnych niż było w budynku przy ul. Knosały 16, stołówka, sala gimnastyczna, kącik rekreacyjny, sala komputerowa, przestronne korytarze oraz nowoczesne łazienki.

Jutro w godzinach od 8:00 do 15:00 w Szkole Podstawowej Nr 1 odbędzie się Dzień Otwarty dla Rodziców, aby mogli zapoznać się z nowym miejscem, w którym będą uczyć się ich pociechy.

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).