Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

Odwołanie akcji mammograficznej

28 maja, 2020

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach informuje, iż zaplanowana w dniach od 12 do 17 czerwca 2020 roku akcja mammograficzna przy Centrum Kultury Karolinka w Radzionkowie nie odbędzie się, w związku z panującą sytuacją epidemiczną.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące zmian harmonogramu pracy pracowni mobilnej będą na bieżąco zamieszczane na naszej stronie internatowej www.io.gliwice.pl, w części Dla Pacjenta, w zakładce Mammografia/Mammobus.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).