Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Oświadczenie o wartości sprzedaży napojów alkoholowych

11 stycznia, 2023

InformacjaPrzypominamy przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że termin złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży za rok ubiegły oraz termin wpłaty I raty za korzystanie z zezwoleń w 2023 r. upływa 31 stycznia 2023 r. Wysokość opłaty będzie znana po złożeniu oświadczenia. Wpłat można dokonywać przelewem na konto bankowe nr konta 37 1050 1230 1000 0022 2561 1264.

WZÓR OŚWIADCZENIA

Niezłożenie oświadczenia o wartości sprzedaży napojów alkoholowych do dnia 31 stycznia lub nie uiszczenie opłaty w określonej wysokości za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do dnia 31 stycznia, 31 maja i 30 września każdego roku kalendarzowego nie powoduje wygaśnięcia zezwolenia z mocy prawa. Przedsiębiorca ma jeszcze 30 dni aby dopełnić zaniechanej czynności, uiszczając jednocześnie dodatkową opłatę w wysokości 30% opłaty należnej za korzystanie z danego rodzaju zezwolenia.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).