Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Otwarcie Urzędu Miasta

21 maja, 2020

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od najbliższego poniedziałku, tj. 25 maja, Urząd Miasta Radzionków będzie ponownie otwarty dla swoich klientów. Urząd będzie czynny w dotychczasowych godzinach pracy, przy zachowaniu wzmożonego reżimu sanitarnego. Do budynku będzie można się dostać wyłącznie głównym wejściem, a wewnątrz jednocześnie będzie się mogło znajdować maksymalnie 5 osób (nie licząc pracowników samorządowych). Czynna będzie również kasa.

Każda osoba wchodząca do budynku będzie musiała mieć środki ochrony osobistej w postaci maseczek oraz rękawiczek. Na parterze oraz na piętrach rozstawione będą urządzenia z płynem do dezynfekcji rąk. Liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję, że wraz ze spadkiem liczby zakażeń koronawirusem na Górnym Śląsku, już wkrótce Urząd Miasta Radzionków będzie w pełni dostępny dla klientów.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).