Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Otwarte Mistrzostwa Radzionkowa w Narciarstwie Alpejskim

01 lutego, 2023

Mistrzostwa RadzionkowaZapraszamy wszystkich chętnych narciarzy do wzięcia udziału w kolejnych Otwartych Mistrzostwach Radzionkowa w Narciarstwie Alpejskim, które planuje się zorganizować 4 marca 2023 roku na stoku narciarskim Ski Siglany w Wiśle. Zapisy poprzez adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podając imię, nazwisko, rok urodzenia, numer telefonu oraz kontakt telefoniczny 883-344-876).

Regulamin oraz oświadczenia dostępne na stronie MOSiR-u.

 

 

Plakat narty
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).