Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Parking przy ul. Knosały

17 lipca, 2023

parkingTrwają prace związane z budową parkingu przy ul. Knosały (w rejonie Eko-rynku i Szkoły Podstawowej nr 1). Nowy parking będzie miał 50 miejsc postojowych, w tym 3 dla osób niepełnosprawnych oraz stojaki na 16 rowerów. Planowany termin zakończenia prac to 3 kwartał bieżącego roku.

Zadanie zostało dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach placu budowy oraz stosowanie się do wprowadzanego oznakowania poziomego i pionowego.

 

budowa parkinguSP 1
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).