Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Pielgrzymka do Warszawy

06 września, 2023
SRKStowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii pw. św. Wojciecha w Radzionkowie 26 października 2023 r. (czwartek) organizuje pielgrzymkę do Warszawy do grobu błogosławionego Ks. Jerzego Popiełuszko w kolejną rocznicę jego męczeńskiej śmierci.
W programie: modlitwa przy grobie bł. Ks. Jerzego Popiełuszko, Msza św. w kościele pw. św. Stanisława na Żoliborzu, zwiedzanie muzeum Ks. Jerzego oraz Pałacu i Parku w Wilanowie, Świątyni Opatrzności Bożej i Starego Miasta.
Koszt wycieczki - 150 zł. Cena obejmuje przejazd, ubezpieczenie oraz bilety wstępu do wymienionych obiektów. Zapisy w kancelarii parafialnej do 20 października br. Przy zapisie należy podać nr PESEL oraz nr telefonu do kontaktu.
 
Wyjazd sprzed kościoła Św. Wojciecha w Radzionkowie o godz. 5:00. Bliższych informacji udziela Pan Jan Moj nr tel: 604-934-069.Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).