Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Piknik z okazji zakończenia wakacji

18 sierpnia, 2023

logo Śląskiego Ogrodu Botanicznego w RadzionkowieTradycyjnie już Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie zaprasza na Piknik z okazji zakończeni wakacji, który odbędzie się 31 sierpnia od godz. 16:00. Wstęp wolny, wystarczy zabrać z sobą koc i małe co nie co w koszyczku.
Cytując organizatorów: "Wspólnie poleżymy i pogapimy się w niebo, posłuchamy brzęczenia owadów i odgłosów ptaków, spałaszujemy przyniesione smakołyki, porozmawiamy, poczytamy, odetchniemy... Nabierzemy sił przed nowym rokiem szkolnym".

Na uczestników czekają też liczne atrakcje: warsztaty sportowe, artystyczne, przyrodnicze, a także pokaz łuczników.
Warto przynieść z sobą kwiaty doniczkowe lub ich szczepki - będzie możliwość wymiany!
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).