Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu alarmowego dla pyłu zawieszonego PM10

04 grudnia, 2020

alarm smogowyW związku z ryzykiem wystąpieniem alarmu smogowego II stopnia, ze względu na poziom pyłu zawieszonego PM10 jakość powietrza atmosferycznego, szczególnie w godzinach porannych i wieczornych, w powiecie tarnogórskim jest zła. Prosi się, by w domach pozostały osoby wrażliwe. Przewidywany czas trwania ryzyka: od godz. 9:00 dnia 3 grudnia do godz. 24:00 dnia 4 grudnia 2020 roku. 




Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).