Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Prace na Mini Skansenie Górniczym

08 września, 2020

W ramach współpracy Urzędu Miasta z Klubem Emerytów Górniczych rozpoczęto prace na terenie Mini Skansenu Górniczego przy ul. Nałkowskiej. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, jedna z ostatnich pamiątek po radzionkowskiej kopalni zostanie wyremontowana, na przypadającą w przyszłym roku rocznicę 150- lecia uruchomienia Kopalni "Radzionków". 

trwające prace na Mini Skansenie Górniczym efekty trwających prace na Mini Skansenie GórniczymCzłonkowie Klubu Emerytów Górniczych remontujący Skansen

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).