Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Prace remontowe przy Miniskansenie Górniczym

21 czerwca, 2023

Miniskansen GórniczyTrwają prace renowacyjne i pielęgnacyjne na terenie Miniskansenu Górniczego przy ul. Nałkowskiej. Dzięki wspólnym ustaleniom z bracią górniczą, już w grudniu tego roku na terenie obiektu zawiśnie kolejna tablica pamiątkowa, tym razem upamiętniająca ofiary katastrofy górniczej, która miała miejsce w 1963 roku. Prace prowadzi Klub Emerytów Górniczych przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Radzionków.

 

 
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).