Czwartek, 8 grudnia 2022r. | Imieniny: Marii, Światozara, Makarego

Prelekcja “Zalety maszerowania z kijkami”

07 września, 2022

Zalety maszerowania z kijkamiJutro w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej, o godz. 19:00, odbędzie się prelekcja pt. "Zalety maszerowania z kijkami". Prelekcję wygłosi Katarzyna Zachwieja. Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.