Poniedziałek, 2 października 2023r. | Imieniny: Teofila, Dionizego, Slawomira
Pokaż menu

Program ochrony powietrza Województwa Śląskiego – konsultacje

30 sierpnia, 2023

Ekodoradca zachęca do wzięcia udziału w trwających konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Sejmiku Województwa Śląskiego w sprawie aktualizacji Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego przyjętego uchwałą nr VI/21/12/2020 r.  z dnia 22 czerwca 2020 r.

Uczestnikami konsultacji, które będą trwały do 11 września bieżącego roku, może być każdy pełnoletni mieszkaniec województwa śląskiego w tym mieszkańcy Radzionkowa.
Udział społeczeństwa w konsultacjach jest niezmiernie ważny aby wspólnie zadbać o poprawę jakości powietrza dla poprawy naszego zdrowia.

Wszelkie informacje dotyczące udziału w konsultacjach jak również projekt Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego i formularz zgłaszania uwag, znajdą Państwo TUTAJ.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).