Poniedziałek, 24 stycznia 2022r. | Imieniny: Felicji, Franciszka, Rafa?a
Pokaż menu

Program “Rozwijamy Potencjały”

12 stycznia, 2022

Osoby różnego wiekuBiuro Projektów Ośrodka Pomocy Społecznej w Radzionkowie poszukuje osób wieku 50 + z terenów objętych programem rewitalizacji chętnych do działań w środowisku lokalnym w ramach projektu „Program Aktywności Lokalnej - Rozwijamy Potencjały”- Działanie 9.1 Aktywna integracja, Poddziałanie 9.1.5 Programy aktywnej integracji osób i grup zagrożonych wykluczeniem społecznym – konkurs. Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością, bierne zawodowo (niepracujące i niezarejestrowane w PUP) zainteresowane spotkaniami z grupą rówieśniczą, kursami oraz warsztatami z fizjoterapeutą oraz spotkaniami z psychologiem.

Kontakt telefoniczny:
tel: (32) 286-65-44 wew. 30

Biuro ProjektówPlakat Programu
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).