Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila

Program Współpracy Miasta Radzionków z Organizacjami Pozarządowymi

01 grudnia, 2022

informacjaNa XLVIII Sesji Rady Miasta Radzionków, dnia 24 listopada 2022 roku, został uchwalony Program Współpracy Miasta Radzionków z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2023.

Uchwała

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.