Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Przebudowa skrzyżowania ul. Kużaja i ul. Nieznanego Żołnierza

17 sierpnia, 2023

Skrzyżowanie ul. Kużaja i ul. Nieznanego ŻołnierzaInformujemy, że w przyszłym tygodniu rozpoczną się prace związane z przebudową fragmentu ul. Kużaja, na odcinku od skrzyżowania z ul. Pawlaka do skrzyżowania z ul. Nieznanego Żołnierza. Prace obejmą m.in. stworzenie zatoczek dla przystanków autobusowych wraz z ich dyslokacją oraz przebudowę niebezpiecznego, zdaniem wielu osób, przejścia dla pieszych.

W związku z powyższym na czas przeprowadzanych prac, na wspomnianym wyżej odcinku ul. Kużaja, może być czasowo stosowany ruch wahadłowy, dojazd do ul. Nieznanego Żołnierza poprowadzony będzie oznaczonym objazdem, natomiast przystanek autobusowy w kierunku centrum Radzionkowa usytuowany będzie w rejonie starego, nieczynnego kościoła. Prosimy o stosowanie się do postawionych znaków oraz zalecamy szczególną ostrożność.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).