Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Przebudowa ulicy Artylerzystów

10 listopada, 2022

RojcaInformujemy, że na dzień 15 listopada planowane jest rozpoczęcie prac przy przebudowie ulicy Artylerzystów. Jak informuje wykonawca robót, w pierwszej kolejności realizowane będą następujące prace:
1. Rozbiórka elementów drogowych chodnika na odcinku od ul. Lotników w kierunku ulicy Wopistów (strona lewa w ciągu istniejącego wodociągu przewidzianego do przebudowy).

2. Roboty ziemne – wykopy liniowe pod nowy wodociąg wraz z postępem przebudowy wodociągu.
3. Zabudowa nowych studni na istniejącym ciągu kanalizacji ogólnospławnej wraz z zabudową nowych studzienek ściekowych od strony przebudowywanego wodociągu.
4. Przebudowa chodnika na odcinku przebudowywanego wodociągu.
Bardzo prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do wprowadzonego oznakowania.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).