Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Przedłużenie terminu wnoszenia uwag do m.p.z.p.

14 września, 2020

InformacjaInformujemy, że zgodnie z wcześniejszym obwieszczeniem Burmistrza Miasta Radzionków istnieje nadal możliwość wnoszenia uwag do projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Radzionków, w terminie do dnia 22 września 2020 r.

Formularz uwag do projektu m.p.z.p.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.