Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Przekierowanie numeru alarmowego straży pożarnej

09 września, 2021

Informujemy, że od początku września nastąpiło przekierowanie numeru alarmowego straży pożarnej 998 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112. Pomoc uzyskacie Państwo pod jednym, wspólnym numerem.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.