Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Przekształcenia prawa wieczystego użytkowania gruntu w prawo własności

13 lutego, 2023

W związku z okresem dokonywania rocznych opłat, informujemy, że wpłaty z tytułu przekształcenia prawa wieczystego użytkowania gruntu w prawo własności należy uiszczać na konto bankowe Nr: 37 1050 1230 1000 0022 2561 1264. Zachęcając do korzystania z elektronicznych przelewów bankowych, przypominamy, że wymienioną wyżej opłatę można uiszczać w formie gotówkowej (bez dodatkowej opłaty pobieranej przez operatora) we wszystkich placówkach Poczty Polskiej S.A. na terenie całego kraju.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).