Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Przerwa w dostawie wody

10 stycznia, 2023

Roboty w ul. ZejeraPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zawiadamia, że w dniu 11.01.2023 r. (środa), z uwagi na konieczność przeprowadzenia prac na sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 15:00 dla mieszkańców ulic Zejera, Marii Dąbrowskiej, Księżogórskiej, Jaśminowej, Orzechowskiej, Holewiny, Zwycięstwa, Magnoliowej, Lompy, Gałczyńskiego, Górnej, Plebiscytowej, Kopernika, Larysza, Grunwaldzkiej, Anieli Krzywoń, Wielkopolskiej.

Przerwa ma związek z robotami dotyczącymi przebudowy wiaduktu kolejowego na ul. Zejera.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: tel. PGK Sp. zo.o.: 32 388-87-50, 32 388-87-72, tel.  pogotowia  603-869-262.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).