Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka

Przerwa w dostawie wody

05 sierpnia, 2022

Przerwa w dostawie wodyPrzedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. zawiadamia, że w poniedziałek, 8 sierpnia, z uwagi na konieczność usunięcia awarii wodociągowej w ul. Śródmiejskiej, nastąpi przerwa w dostawie wody w godzinach od 8:00 do 15:00 dla mieszkańców ulic Szymały, Długiej, Męczenników Oświęcimia, Unii Europejskiej, Śródmiejskiej, I-go Powstania, 27-Stycznia, Szylera, Jordanówny, Pankiewicza, Krzywej, Gajdasa, Sienkiewicza, Danieleckiej, Piastowskiej, Czwartaków, Pisalskiego, Krasickiego, Ogiermana Mazura, Windera, Stypy, Schwallenberga.

W ww. rejonie od godziny 9:00 kursować będzie beczkowóz z wodą. Możliwe jest  telefoniczne zgłaszanie adresów, gdzie ma podjechać beczkowóz. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
tel. PGK Sp. z o.o. 32 388-87-50
                              32 388-87-72
tel. pogotowia 603-869-262

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radzionkowie przeprasza za utrudnienia.

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.