Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Przetarg na sprzedaż działki

08 sierpnia, 2023

PrzetargBurmistrz Miasta Radzionków informuje o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej przy ul. Wawelskiej w Radzionkowie.

Przetarg na sprzedaż w.w działki odbędzie się w dniu 15 września 2023 roku o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, sala szkoleniowa, poziom -1.

Informacji na temat przetargu udziela Referat Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Radzionków, pokój nr 11, pod nr tel. 32 388-71-29, 32 388-71-23, w godzinach urzędowania, w okresie od ukazania się ogłoszenia do upływu terminu wnoszenia wadium.

Ogłoszenie
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).