Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Przetarg na sprzedaż działki

20 czerwca, 2023

informacjaBurmistrz Miasta Radzionków informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej działki gruntu, położonej przy ul. Nałkowskiej w Radzionkowie, działka nr 270/50 o pow. 1719 m2, objętej księgą wieczystą KW Nr GL1T/00112453/7 Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach.

Przetarg na sprzedaż ww. działki odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2023 roku o godz. 09:00 w siedzibie Urzędu Miasta Radzionków przy ul. Męczenników Oświęcimia 42, sala szkoleniowa, poziom -1.

Ogłoszenie
Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).