Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

PSR 2020 na fali, kolejne pytanie

29 września, 2020

plakat "PSR 2020 na fali" promujący konkurs radiowyDzisiaj na antenie Radia Silesia kolejne pytanie w konkursie „PSR 2020 na fali” - do wygrania zestaw gadżetów związanych z Powszechnym Spisem Rolnym.

Zachęcamy do udziału!

Gmina Radzionków
Radzionków leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie historycznego Górnego Śląska. Pod względem geologicznym miasto położone jest na garbie Tarnogórskim.